Tingsryds LBC


Transportvägen 5
362 32 Tingsryd

Telefon: 0477-455 00
E-post: info@tingsrydslbc.se

Transport

Therese Fohlin Transport E-post: therese@tingsrydslbc.se Telefon: 0477 - 455 03
Marlene Sandberg Transport E-post: marlene@tingsrydslbc.se Telefon: 0477 - 455 02

Lager & Logistik

Mats Gustafsson Lager & Logistik E-post: mats.g@tingsrydslbc.se Telefon: 0477 - 455 07 Mobil: 0706545501

Grus & Kross

Stefan Hjalmarsson Grus & Kross E-post: stefan@tingsrydslbc.se Telefon: 0477 - 455 11 Mobil: 0706845505
Maria Nilsson Grus & Kross E-post: maria@tingsrydslbc.se Telefon: 0477 - 455 13

Miljö & Renhållning

Stefan Hjalmarsson Miljö & Renhållning E-post: stefan@tingsrydslbc.se Telefon: 0477 - 455 11 Mobil: 0706845505
Maria Nilsson Miljö & Renhållning E-post: maria@tingsrydslbc.se Telefon: 0477 - 455 13

Ekonomi

Yvonne Svensson Ekonomi E-post: yvonne@tingsrydslbc.se Telefon: 0477 - 455 08

Verkstad

Sten Johnsson Verkstad E-post: verkstad@tingsrydslbc.se Telefon: 0459 - 803 39 Mobil: 0730811830